Published On: чт, май 11th, 2017

Частичен успех на „Колодрума“ срещу „Розова долина“ с кораво 1:1 (VIDEO)

Тимът на ФК Свиленград 1921 успя да се върне частично в двубоя с гостите от Розова долина. През първата част играчите в червено имаха две реални положения за гол, но топката не посети домакинската врата. Така логично на почивката резултата бе 0-0.

През вторите 45 минути се вдигнаха оборотите и така логично след една грешка гостите поведоха с 1-0. Това обаче не отчая зелено-черните и те в края на двубоя се реваншираха пред публиката за крайното 1-1.

ВИЖТЕ  И ВИДЕО ОТ ГОЛА

В друг двубой от третата по сила дивизия се стигна до нулево равенство и в съседния град Любимец. Там формацията на домакините не съумя да измъкне повече от точка срещу Борислав от Първомай.